Zastupitelstvo

 

Starosta obec: Ing. František Dundel

Místostarosta obce: Jaroslav Musil

Předsedkyně finančního výboru: Ing. Tereza Pyrochtová

Předseda kontrolního výboru: Ing. arch. Milan Drbálek

Členové finančního výboru: Ing. Jaroslav Drbálek, Jaroslav Široký, František Švec

Členové kontrolního výboru: Vlastimil Jura, Jaroslav Votava

Rozpočtové opatření č.1/2021 (11.05.2021 - 31.07.2021)
Usnesení č.3/2021 ze dne 27.4.2021 (04.05.2021 - 04.07.2021)
Veřejná vyhláška FÚ (23.04.2021 - 27.05.2021)
Rozpočtové opatření č.10/2020 (15.01.2021 - 31.07.2021)
Rozpočet obce na rok 2021 (05.01.2021 - 10.01.2022)
Rozpočtové opatření č.3/2020 (12.05.2020 - 15.05.2021)
Účetní závěrka za rok 2019 (12.05.2020 - 13.05.2021)
Rozpočtové opatření obce č.6/2017 (31.12.2013 - 31.12.2021)
Rozpočtové opatření DSO č.2/2017 (31.12.2013 - 31.12.2021)
Rozpočtový výhled DSO (31.12.2013 - 31.12.2021)
Rozpočtový výhled DSO (31.12.2013 - 31.12.2021)
Rozpočtový výhled obce (31.12.2013 - 31.12.2021)
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.